Our product range includes a wide range of nexa led panel light, led spike light and led track light.
₹ 145 / Piece Get Latest Price
| Shape | Round |
| Wattage | Up to 10W |
| Light Color | Cool Daylight |
| Color Temperature | 2700K |
| Material | Metal |
| Certification | ISI |
| Voltage | 12v |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 231 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 15W |
| Power | 15v |
| Room Type | Outdoor |
| Lighting Color | Cool White |
| Body Material | Chrome |
| Voltage | 15V |
| Usage/Application | For Outdoor Use |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 543 / Piece Get Latest Price
| Lighting Color | Cool White |
| Shape | Square |
| Usage/Application | home office indoor |
| Body Material | Plastic |
| Lighting Type | LED |
| IP Rating | IP40 |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 1 Piece
Deep Sanghavi (Owner)
Sorola Led Products
3rd Floor,Room, No. 18 Sahyog,Building, 31-35 Picket,Road, Lohar, Chawl
S. C. Court, Mumbai - 400002, Maharashtra, India