Our product range includes a wide range of renesola led mini cob spot light and renesola mini cob spot light.
₹ 321 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 16W |
| Type of Light | Bulb |
| Color | Warm White |
| Brand | all brand we have |
| Color Temperature | 3000 K |
| Usage/Application | Indoor |
₹ 80 / Piece Get Latest Price
| Color | Warm White |
| Brand | Renesola |
| Color Temperature | 3000 K |
| Usage/Application | Indoor |
| Light Source | LED |
| Body Material | Aluminum |
| Frequency | 60Hz |
| Lumens | 26272334 |
| Voltage | 240V |
| Item Wattage | 1W |
Deep Sanghavi (Owner)
Sorola Led Products
3rd Floor,Room, No. 18 Sahyog,Building, 31-35 Picket,Road, Lohar, Chawl
S. C. Court, Mumbai - 400002, Maharashtra, India